DETAIL spoje: 500400 / 9

Základní informace:

Linka: 500400IDOS
Název: Cvikov / Rumburk-Varnsdorf-Nový Bor-Česká Lípa-Mělník-Praha
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 30536 2 0 km Rumburk,,žel.st. DC 2381  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30526 3 1 km Rumburk,,Bytex 01 DC 2381  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30530 4 2 km Rumburk,,Krásnolipská DC 2381  8:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38316 5 7 km Varnsdorf,Studánka, DC 2372  9:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38293 6 11 km Varnsdorf,,aut.nádr. DC 2371  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38297 7 12 km Varnsdorf,,sportovní hala DC 2371  9:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38308 8 13 km Varnsdorf,,Severní dráha DC 2371  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38300 9 15 km Varnsdorf,,jatky DC 2371  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6693 10 18 km Dolní Podluží,,škola DC 2366  9:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6692 11 18 km Dolní Podluží,,křiž. DC 2366  9:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53705 12 20 km Jiřetín p.Jedlovou,Lesné, DC 2365  9:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23566 13 24 km Svor,,Nová Huť (stanoviště 1) CL 2306  9:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 14 29 km Svor,,otočka (stanoviště 1) CL 2306  9:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 16 34 km Nový Bor,,Egermannova (stanoviště 1) CL 4001  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 17 35 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 4001  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 18 36 km Nový Bor,,nám.Míru (stanoviště 1) CL 4001  9:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 19 37 km Nový Bor,,T.G.Masaryka (stanoviště 1) CL 4001  9:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 20 38 km Chotovice,,rozc.0.5 (stanoviště 1) CL 4007  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 21 40 km Nový Bor,Pihel,pošta (stanoviště 1) CL 4007  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 22 41 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. (stanoviště 1) CL 2001  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 23 42 km Česká Lípa,,Lada (stanoviště 1) CL 2001  9:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 24 43 km Česká Lípa,,Borská (stanoviště 2) CL 2001  9:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 26 46 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B5) CL 2001  9:56 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 27 49 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001 10:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 28 52 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 2) CL 2014 10:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 29 56 km Jestřebí,,křiž. (stanoviště 2) CL 2213 10:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37573 32 58 km Jestřebí,Újezd, (stanoviště 1) CL 2213 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27282 33 60 km Jestřebí,Podolec, (stanoviště 2) CL 2209 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11513 34 62 km Chlum,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2214 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7272 35 66 km Dubá,,aut.nádr. (stanoviště 3) CL 2215 10:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5598 36 69 km Dubá,Deštná, (stanoviště 2) CL 2221 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41387 37 71 km Dubá,Zakšín, (stanoviště 1) CL 2221 10:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3496 38 73 km Dubá,Bukovec, CL 2221 10:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20626 39 75 km Medonosy,, ME 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25278 40 76 km Medonosy,Osinaličky, ME 10:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12135 41 78 km Medonosy,Chudolazy, ME 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12136 42 79 km Medonosy,Chudolazy,mlýn ME 10:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37040 43 82 km Tupadly,, ME 10:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42683 44 84 km Želízy,, ME 10:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18136 45 87 km Liběchov,, ME 10:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20706 46 92 km Mělník,,Podolí nem. ME 10:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20707 47 93 km Mělník,,Podolí Pivovar ME 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20684 48 94 km Mělník,,aut.st. (stanoviště 6) ME 10:52 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27898 49 125 km Praha,,Vychovatelna AB 11:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27878 50 127 km Praha,,Nádraží Holešovice AB 11:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,