DETAIL spoje: 500439 / 14

Základní informace:

Linka: 500439IDOS
Název: Ralsko,Ploužnice-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Brniště-Nové Zákupy-Česká Lípa
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 41389 30 0 km Zákupy,,nám. CL 2113 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 29 1 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 28 2 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 26 2 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13778 25 3 km Zákupy,Kamenice,hřbitov CL 2116 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13777 24 4 km Zákupy,Kamenice, CL 2116 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38992 23 6 km Brniště,Velký Grunov,hřbitov CL 2110 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 22 7 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 21 7 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 20 8 km Brniště,, CL 2110 14:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019