DETAIL spoje: 500439 / 3

Základní informace:

Linka: 500439IDOS
Název: Ralsko,Ploužnice-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Brniště-Nové Zákupy-Česká Lípa
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29530 1 0 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21210 2 1 km Mimoň,,Mitop rozc.0.3 CL 2101 12:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21215 3 2 km Mimoň,,ÚSP CL 2101 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21212 4 3 km Mimoň,,STS CL 2101 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21211 5 4 km Mimoň,,OPMP CL 2101 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 7 5 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 5) CL 2101 12:53 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21209 8 6 km Mimoň,,Mitop (stanoviště 2) CL 2101 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26326 9 7 km Pertoltice p.Ralskem,,ObÚ CL 2105 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26324 10 8 km Pertoltice p.Ralskem,,u viaduktu CL 2105 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38993 11 9 km Brniště,Velký Grunov,kult.dům CL 2110 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38994 12 10 km Brniště,Velký Grunov,Mitop CL 2110 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 13 11 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 14 11 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 20 12 km Brniště,, CL 2110 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 21 13 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 22 14 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38992 23 15 km Brniště,Velký Grunov,hřbitov CL 2110 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13777 24 17 km Zákupy,Kamenice, CL 2116 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13778 25 18 km Zákupy,Kamenice,hřbitov CL 2116 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 26 19 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 27 20 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 13:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,