DETAIL spoje: 500439 / 6

Základní informace:

Linka: 500439IDOS
Název: Ralsko,Ploužnice-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Brniště-Nové Zákupy-Česká Lípa
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 41389 30 0 km Zákupy,,nám. CL 2113 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 27 2 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 26 3 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13778 25 4 km Zákupy,Kamenice,hřbitov CL 2116 18:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13777 24 5 km Zákupy,Kamenice, CL 2116 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38992 23 7 km Brniště,Velký Grunov,hřbitov CL 2110 18:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 22 8 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 21 8 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110 18:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 20 9 km Brniště,, CL 2110 18:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 14 10 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110 18:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 13 11 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38994 12 12 km Brniště,Velký Grunov,Mitop CL 2110 18:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38993 11 13 km Brniště,Velký Grunov,kult.dům CL 2110 18:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26324 10 14 km Pertoltice p.Ralskem,,u viaduktu CL 2105 18:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26326 9 15 km Pertoltice p.Ralskem,,ObÚ CL 2105 18:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21209 8 16 km Mimoň,,Mitop (stanoviště 1) CL 2101 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 7 17 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 5) CL 2101 18:50 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 6 18 km Mimoň,,kino CL 2101 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21212 4 19 km Mimoň,,STS CL 2101 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21215 3 20 km Mimoň,,ÚSP CL 2101 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21210 2 21 km Mimoň,,Mitop rozc.0.3 CL 2101 18:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 1 22 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111 18:58 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,