DETAIL spoje: 500439 / 8

Základní informace:

Linka: 500439IDOS
Název: Ralsko,Ploužnice-Mimoň-Stráž p.Ralskem-Brniště-Nové Zákupy-Česká Lípa
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 55857 27 0 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 26 1 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 22:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13778 25 2 km Zákupy,Kamenice,hřbitov CL 2116 22:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13777 24 3 km Zákupy,Kamenice, CL 2116 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38992 23 5 km Brniště,Velký Grunov,hřbitov CL 2110 22:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 22 6 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110 22:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 21 6 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110 22:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2757 20 7 km Brniště,, CL 2110 22:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8810 14 8 km Brniště,Hlemýždí, CL 2110 22:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38991 13 9 km Brniště,Velký Grunov, CL 2110 22:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38994 12 10 km Brniště,Velký Grunov,Mitop CL 2110 22:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38993 11 11 km Brniště,Velký Grunov,kult.dům CL 2110 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26324 10 12 km Pertoltice p.Ralskem,,u viaduktu CL 2105 22:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26326 9 13 km Pertoltice p.Ralskem,,ObÚ CL 2105 22:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21209 8 14 km Mimoň,,Mitop (stanoviště 1) CL 2101 22:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21206 7 15 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 5) CL 2101 22:50 22:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21208 6 16 km Mimoň,,kino CL 2101 22:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21212 4 17 km Mimoň,,STS CL 2101 22:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21215 3 18 km Mimoň,,ÚSP CL 2101 23:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21210 2 19 km Mimoň,,Mitop rozc.0.3 CL 2101 23:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29530 1 20 km Ralsko,Ploužnice, CL 2111 23:03 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,