DETAIL spoje: 500440 / 1

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 2 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 3 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 4 2 km Liberec,,Průmyslová LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 5 2 km Liberec,,Kavkazská LI 0001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 6 2 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 5 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 7) LI 0001  6:27  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 13 7 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 14 11 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 16 14 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 18 17 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. (stanoviště 2) LI 0202  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 19 21 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 20 24 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 23 27 km Rynoltice,,Jednota LI 0303  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 24 29 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 25 31 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 26 32 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 1) LI 0301  7:03  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 27 35 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 29 38 km Kunratice u Cvikova,,náves CL 2303  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 30 39 km Kunratice u Cvikova,,stará dráha CL 2303  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 31 40 km Cvikov,Drnovec, CL 2301  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 32 41 km Cvikov,,vodojem CL 2301  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 33 42 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  7:21  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 34 43 km Cvikov,,sídliště CL 2301  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 35 44 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 36 45 km Svor,,otočka CL 2306  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 37 45 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 41 52 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 42 53 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001  7:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,