DETAIL spoje: 500440 / 102

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13830 44 0 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 43 0 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 42 1 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 41 2 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 40 5 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 39 6 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 7) CL 4001  7:26  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 37 7 km Nový Bor,,Liberecká CL 4001  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 36 12 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 35 12 km Svor,,otočka CL 2306  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 34 13 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 33 14 km Cvikov,,sídliště CL 2301  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 32 15 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 31 16 km Cvikov,,vodojem CL 2301 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 30 17 km Cvikov,Drnovec, CL 2301  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 29 18 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 28 19 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 26 22 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 25 25 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 4) LI 0301  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 24 26 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 23 29 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 22 31 km Rynoltice,,Jednota LI 0303  8:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 19 34 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 18 37 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202  8:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 17 41 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. (stanoviště 1) LI 0202  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62955 16 42 km Chrastava,,Termální lázně LI 0202  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 15 44 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  8:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 13 47 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001  8:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 12 52 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 11 53 km Liberec,,Sokolská LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 10 54 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 9 54 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  8:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 56 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  8:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,