DETAIL spoje: 500440 / 104

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13830 44 0 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 43 0 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010  9:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 42 1 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010  9:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 41 2 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 40 5 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 39 6 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 7) CL 4001  9:41  9:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 37 7 km Nový Bor,,Liberecká CL 4001  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 36 12 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 35 13 km Svor,,otočka CL 2306  9:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 34 14 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301  9:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 33 15 km Cvikov,,sídliště CL 2301  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 32 16 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 31 17 km Cvikov,,vodojem CL 2301 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 30 18 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 10:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 29 19 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 28 20 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 26 23 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 25 26 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 4) LI 0301 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 24 27 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 23 30 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301 10:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 22 32 km Rynoltice,,Jednota LI 0303 10:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 19 34 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307 10:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 18 37 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202 10:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 17 41 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. (stanoviště 1) LI 0202 10:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62955 16 42 km Chrastava,,Termální lázně LI 0202 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 15 44 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 13 48 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 10:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 12 52 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 11 54 km Liberec,,Sokolská LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 10 54 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 10:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 9 55 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 57 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 10:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,