DETAIL spoje: 500440 / 106

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 39 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 7) CL 4001 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 37 1 km Nový Bor,,Liberecká CL 4001 11:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 36 6 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 35 6 km Svor,,otočka CL 2306 11:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 34 7 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 11:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 33 8 km Cvikov,,sídliště CL 2301 11:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 32 9 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 31 10 km Cvikov,,vodojem CL 2301 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 30 11 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 12:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 29 12 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 28 13 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 26 16 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 25 19 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 4) LI 0301 12:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 24 20 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 23 23 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301 12:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 22 25 km Rynoltice,,Jednota LI 0303 12:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 19 27 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307 12:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 18 30 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202 12:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 17 34 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. (stanoviště 1) LI 0202 12:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62955 16 35 km Chrastava,,Termální lázně LI 0202 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 15 37 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 13 41 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 12 45 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 11 47 km Liberec,,Sokolská LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 10 47 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 9 48 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 50 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 12:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,