DETAIL spoje: 500440 / 121

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 7) LI 0001  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 12 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 13 6 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 15 9 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 17 12 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. (stanoviště 2) LI 0202  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 18 16 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 19 19 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 22 22 km Rynoltice,,Jednota LI 0303  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 23 24 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 24 26 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 25 27 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 1) LI 0301  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 26 30 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 28 33 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 29 34 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 30 35 km Cvikov,Drnovec, CL 2301  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 31 36 km Cvikov,,vodojem CL 2301 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 32 36 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  7:53  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 33 37 km Cvikov,,sídliště CL 2301  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 34 38 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301  7:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 36 40 km Svor,,hl.sil. CL 2306  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 38 45 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001  8:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 39 46 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001  8:10  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 40 47 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001  8:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 41 51 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010  8:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 42 52 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010  8:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 43 53 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010  8:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 44 53 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010  8:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020