DETAIL spoje: 500440 / 15

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 7) LI 0001 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 13 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 14 6 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 16 9 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 18 12 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. (stanoviště 2) LI 0202 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 19 16 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202 13:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 20 19 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307 13:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 23 22 km Rynoltice,,Jednota LI 0303 13:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 24 24 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301 13:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 25 26 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 26 27 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 1) LI 0301 13:44 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 27 30 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 29 33 km Kunratice u Cvikova,,náves CL 2303 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 30 34 km Kunratice u Cvikova,,stará dráha CL 2303 13:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 31 35 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 32 36 km Cvikov,,vodojem CL 2301 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 33 37 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 13:59 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 34 38 km Cvikov,,sídliště CL 2301 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 35 39 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 37 41 km Svor,,hl.sil. CL 2306 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 41 48 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001 14:14 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 43 49 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 44 53 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 45 54 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 46 55 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 47 55 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 48 56 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 49 56 km Kamenický Šenov,,Kamenická CL 4010 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 50 57 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9771 51 58 km Česká Kamenice,,Nový Svět DC 4050 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 52 59 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 53 60 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 54 60 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58090 55 61 km Česká Kamenice,,žel.st. DC 4050 14:42 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 1.7.2021 do 31.8.2021