DETAIL spoje: 500440 / 16

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51199 42 0 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 11:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 41 1 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 7) CL 4001 11:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 37 7 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 36 7 km Svor,,otočka CL 2306 11:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 35 8 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 11:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 34 9 km Cvikov,,sídliště CL 2301 11:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 33 10 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 11:36 11:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 32 11 km Cvikov,,vodojem CL 2301 11:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 31 12 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 11:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 30 13 km Kunratice u Cvikova,,stará dráha CL 2303 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 29 14 km Kunratice u Cvikova,,náves CL 2303 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 27 17 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 11:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 26 20 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 4) LI 0301 11:50 11:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 25 21 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 11:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 24 24 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301 11:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 23 26 km Rynoltice,,Jednota LI 0303 12:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 20 28 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307 12:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 19 35 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202 12:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 18 39 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. (stanoviště 1) LI 0202 12:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62955 17 40 km Chrastava,,Termální lázně LI 0202 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 14 44 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 50 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 12:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,