DETAIL spoje: 500440 / 17

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 7) LI 0001 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 13 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 14 6 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 18 11 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. (stanoviště 2) LI 0202 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 19 15 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 20 18 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 23 21 km Rynoltice,,Jednota LI 0303 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 24 23 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 25 25 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 26 26 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 1) LI 0301 14:24 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 27 29 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 29 32 km Kunratice u Cvikova,,náves CL 2303 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 30 33 km Kunratice u Cvikova,,stará dráha CL 2303 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 31 34 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 32 35 km Cvikov,,vodojem CL 2301 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 33 36 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 14:39 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 34 37 km Cvikov,,sídliště CL 2301 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 35 38 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 37 40 km Svor,,hl.sil. CL 2306 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 41 47 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001 14:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 1.7.2021 do 31.8.2021