DETAIL spoje: 500440 / 17

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 7) LI 0001 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 12 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 13 6 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 17 11 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. LI 0202 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 18 15 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 19 18 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 22 21 km Rynoltice,,Jednota LI 0303 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 23 23 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 24 25 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 25 26 km Jablonné v Podj.,,žel.st. LI 0301 14:49 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 26 29 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 27 32 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 28 33 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 29 34 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 30 35 km Cvikov,,vodojem CL 2301 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 31 36 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 15:04 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 32 37 km Cvikov,,sídliště CL 2301 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 33 38 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 34 39 km Svor,,otočka CL 2306 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 35 39 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 37 43 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 38 44 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001 15:19 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 39 44 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 40 48 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 41 49 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 42 50 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 43 50 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 44 51 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 45 51 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 46 52 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9771 47 54 km Česká Kamenice,,Nový Svět DC 4050 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 48 55 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 49 56 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 50 57 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58090 51 58 km Česká Kamenice,,žel.st. DC 4050 15:47 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019