DETAIL spoje: 500440 / 19

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51675 1 0 km Liberec,Pilínkov, LI 0001 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 2 2 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 3 3 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 4 4 km Liberec,,Průmyslová LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 5 4 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 6 4 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 7 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 7) LI 0001 14:30 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 14 13 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 16 16 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 18 19 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. (stanoviště 2) LI 0202 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 19 23 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 20 26 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 23 29 km Rynoltice,,Jednota LI 0303 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 24 31 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 25 33 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 26 34 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 1) LI 0301 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 27 37 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 29 40 km Kunratice u Cvikova,,náves CL 2303 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 30 41 km Kunratice u Cvikova,,stará dráha CL 2303 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 31 42 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 32 43 km Cvikov,,vodojem CL 2301 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 33 44 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 15:19 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 34 45 km Cvikov,,sídliště CL 2301 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 35 46 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 37 48 km Svor,,hl.sil. CL 2306 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 41 55 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 42 57 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 15:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,