DETAIL spoje: 500440 / 2

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58090 55 0 km Česká Kamenice,,žel.st. DC 4050  3:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 54 1 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050  3:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 53 2 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050  3:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 52 3 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050  3:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9771 51 4 km Česká Kamenice,,Nový Svět DC 4050  3:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 50 5 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010  3:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 49 6 km Kamenický Šenov,,Kamenická CL 4010  3:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 48 7 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010  3:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 47 7 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010  4:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 46 7 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010  4:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 45 8 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010  4:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 44 9 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010  4:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 43 12 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 42 13 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001  4:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 41 14 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 7) CL 4001  4:15  4:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 37 20 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 35 21 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301  4:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 34 22 km Cvikov,,sídliště CL 2301  4:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 33 23 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  4:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 32 24 km Cvikov,,vodojem CL 2301 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 31 25 km Cvikov,Drnovec, CL 2301  4:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 30 26 km Kunratice u Cvikova,,stará dráha CL 2303 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 29 27 km Kunratice u Cvikova,,náves CL 2303  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 27 30 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 26 33 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 4) LI 0301  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 25 34 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 24 37 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 23 39 km Rynoltice,,Jednota LI 0303  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 20 41 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 19 48 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 18 52 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. (stanoviště 1) LI 0202  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 16 55 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 14 58 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 13 62 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 7 65 km Liberec,,nádraží LI 0001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 6 66 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 5 67 km Liberec,,Kavkazská LI 0001  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 4 68 km Liberec,,Průmyslová LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 3 68 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 2 69 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51675 1 72 km Liberec,Pilínkov, LI 0001  5:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,