DETAIL spoje: 500440 / 21

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 7) LI 0001 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 9 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 12 5 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 13 9 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 15 12 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 17 15 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. LI 0202 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 18 19 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 19 22 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 22 25 km Rynoltice,,Jednota LI 0303 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 23 27 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 24 29 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 25 30 km Jablonné v Podj.,,žel.st. LI 0301 15:44 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 26 33 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 15:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 27 36 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 28 37 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 29 38 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 30 38 km Cvikov,,vodojem CL 2301 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 31 39 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 15:59 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 32 40 km Cvikov,,sídliště CL 2301 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 33 41 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 16:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 34 42 km Svor,,otočka CL 2306 16:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 35 43 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 37 48 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001 16:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 38 49 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001 16:14 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,