DETAIL spoje: 500440 / 22

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 38 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 7) CL 4001 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 36 1 km Nový Bor,,Liberecká CL 4001 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 35 6 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 33 7 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 32 8 km Cvikov,,sídliště CL 2301 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 31 9 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 14:35 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 30 10 km Cvikov,,vodojem CL 2301 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 29 11 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 28 12 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 27 13 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 26 16 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 25 19 km Jablonné v Podj.,,žel.st. LI 0301 14:49 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 24 20 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 23 23 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 22 25 km Rynoltice,,Jednota LI 0303 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 19 27 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 18 30 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 17 34 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. LI 0202 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62955 16 35 km Chrastava,,Termální lázně LI 0202 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 13 39 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 44 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 15:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018