DETAIL spoje: 500440 / 24

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 38 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 7) CL 4001 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 36 1 km Nový Bor,,Liberecká CL 4001 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 35 6 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 34 7 km Svor,,otočka CL 2306 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 33 8 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 32 9 km Cvikov,,sídliště CL 2301 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 31 10 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 15:35 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 30 11 km Cvikov,,vodojem CL 2301 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 29 12 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 28 13 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 27 14 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303 15:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 26 17 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 25 20 km Jablonné v Podj.,,žel.st. LI 0301 15:49 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 24 21 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 23 24 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 22 26 km Rynoltice,,Jednota LI 0303 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 19 28 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 18 31 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202 16:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 17 35 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. LI 0202 16:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62955 16 36 km Chrastava,,Termální lázně LI 0202 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 13 39 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 45 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 16:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,