DETAIL spoje: 500440 / 25

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 7) LI 0001 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 12 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 16:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 13 6 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 17 11 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. (stanoviště 2) LI 0202 16:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 18 15 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202 16:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 19 18 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 22 21 km Rynoltice,,Jednota LI 0303 16:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 23 23 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301 16:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 24 26 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 16:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 25 27 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 1) LI 0301 16:59 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 26 30 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 28 33 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303 17:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 29 34 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303 17:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 30 35 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 31 35 km Cvikov,,vodojem CL 2301 17:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 32 36 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 17:14 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 33 37 km Cvikov,,sídliště CL 2301 17:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 34 38 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 17:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 36 40 km Svor,,hl.sil. CL 2306 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 38 45 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001 17:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 39 48 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001 17:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,