DETAIL spoje: 500440 / 27

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 7) LI 0001 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 13 6 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 15 9 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 18:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 17 12 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. LI 0202 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 18 16 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202 18:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 19 19 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307 18:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 22 21 km Rynoltice,,Jednota LI 0303 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 23 23 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301 18:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 24 26 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 18:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 25 27 km Jablonné v Podj.,,žel.st. LI 0301 18:59 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 26 30 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 19:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 27 33 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303 19:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 28 34 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 29 35 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 19:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 30 35 km Cvikov,,vodojem CL 2301 19:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 31 36 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 19:14 19:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 32 37 km Cvikov,,sídliště CL 2301 19:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 33 38 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 19:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 35 40 km Svor,,hl.sil. CL 2306 19:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 37 45 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001 19:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 38 46 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001 19:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,