DETAIL spoje: 500440 / 28

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4748 51 0 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 50 1 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 16:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 49 2 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 16:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9771 48 3 km Česká Kamenice,,Nový Svět DC 4050 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 47 4 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 46 5 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 45 6 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 44 6 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 17:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 43 6 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010 17:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 42 7 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 41 8 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 40 11 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 17:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 39 12 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 7) CL 4001 17:18 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 37 13 km Nový Bor,,Liberecká CL 4001 17:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 36 18 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 35 18 km Svor,,otočka CL 2306 17:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 34 19 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 17:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 33 20 km Cvikov,,sídliště CL 2301 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 32 21 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 17:35 17:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 31 22 km Cvikov,,vodojem CL 2301 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 30 23 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 29 24 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303 17:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 28 25 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 26 28 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 25 31 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 4) LI 0301 17:49 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 24 32 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 23 35 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 22 37 km Rynoltice,,Jednota LI 0303 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 19 40 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 18 43 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 17 47 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. (stanoviště 1) LI 0202 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62955 16 48 km Chrastava,,Termální lázně LI 0202 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 13 52 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 58 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 18:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019