DETAIL spoje: 500440 / 29

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 2 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 22:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 3 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 22:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 4 2 km Liberec,,Průmyslová LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 5 2 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 6 2 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 22:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 5 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 7) LI 0001 22:27 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 9 7 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 22:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 12 10 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 22:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 13 14 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 15 17 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 17 20 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. LI 0202 22:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 18 24 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202 22:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 19 27 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307 22:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 22 30 km Rynoltice,,Jednota LI 0303 23:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 23 32 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301 23:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 24 34 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 23:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 25 35 km Jablonné v Podj.,,žel.st. LI 0301 23:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 26 38 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 27 41 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303 23:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 28 42 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 29 43 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 23:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 30 43 km Cvikov,,vodojem CL 2301 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 31 44 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 23:19 23:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 33 45 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 23:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 35 47 km Svor,,hl.sil. CL 2306 23:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 37 52 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001 23:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 38 53 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001 23:32 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018