DETAIL spoje: 500440 / 3

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 7) LI 0001  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 13 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 14 6 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 16 9 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 18 12 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. (stanoviště 2) LI 0202  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 19 16 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30754 21 19 km Rynoltice,Jítrava,obec (stanoviště 2) LI 0307  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30748 22 21 km Rynoltice,,hřiště LI 0303  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 23 21 km Rynoltice,,Jednota LI 0303  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 24 23 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 25 25 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 26 26 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 1) LI 0301  7:43  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 27 29 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 29 32 km Kunratice u Cvikova,,náves CL 2303  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 30 33 km Kunratice u Cvikova,,stará dráha CL 2303  7:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 31 34 km Cvikov,Drnovec, CL 2301  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 32 35 km Cvikov,,vodojem CL 2301  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 33 36 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  7:59  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 34 37 km Cvikov,,sídliště CL 2301  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 35 38 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301  8:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 36 39 km Svor,,otočka CL 2306  8:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 37 39 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 41 46 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 42 48 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001  8:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,