DETAIL spoje: 500440 / 32

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12485 25 0 km Jablonné v Podj.,,žel.st. LI 0301  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 24 1 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 23 4 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 22 6 km Rynoltice,,Jednota LI 0303  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 19 8 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 18 11 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 17 15 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. LI 0202  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62955 16 16 km Chrastava,,Termální lázně LI 0202  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 15 18 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 14 19 km Chrastava,,sídl. LI 0201  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 13 21 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 12 26 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 11 27 km Liberec,,Sokolská LI 0001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 10 28 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 9 28 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 30 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  6:44 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,