DETAIL spoje: 500440 / 5

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 7) LI 0001  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 12 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  8:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 13 6 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 17 11 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. (stanoviště 2) LI 0202  8:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 18 15 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202  8:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 19 18 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 22 21 km Rynoltice,,Jednota LI 0303  8:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 23 23 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301  8:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 24 25 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  8:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 25 26 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 1) LI 0301  8:44  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 26 29 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303  8:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 28 32 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303  8:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 29 33 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303  8:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 30 34 km Cvikov,Drnovec, CL 2301  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 31 35 km Cvikov,,vodojem CL 2301  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 32 36 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  8:59  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 33 37 km Cvikov,,sídliště CL 2301  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 34 38 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301  9:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 36 40 km Svor,,hl.sil. CL 2306  9:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 38 44 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001  9:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 39 45 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001  9:14  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 40 46 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001  9:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 41 50 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010  9:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 42 51 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010  9:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 43 52 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010  9:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 44 52 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010  9:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 45 53 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010  9:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 46 53 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 47 54 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010  9:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9771 48 55 km Česká Kamenice,,Nový Svět DC 4050  9:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 49 56 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050  9:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 50 57 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 51 58 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050  9:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,