DETAIL spoje: 500440 / 6

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4748 54 0 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 53 1 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 52 2 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9771 51 3 km Česká Kamenice,,Nový Svět DC 4050  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 50 4 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 49 5 km Kamenický Šenov,,Kamenická CL 4010  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 48 6 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 47 6 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 46 6 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28062 45 7 km Kamenický Šenov,Prácheň,prodejna CL 4010  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28063 44 8 km Kamenický Šenov,Prácheň,sklárna CL 4010  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 43 11 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 41 12 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 7) CL 4001  6:16  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 37 18 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 36 18 km Svor,,otočka CL 2306  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 35 19 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 33 21 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 32 22 km Cvikov,,vodojem CL 2301 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 31 23 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 30 24 km Kunratice u Cvikova,,stará dráha CL 2303 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 29 25 km Kunratice u Cvikova,,náves CL 2303  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 27 28 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 26 31 km Jablonné v Podj.,,žel.st. (stanoviště 4) LI 0301  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 25 32 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 24 35 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 23 37 km Rynoltice,,Jednota LI 0303  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 20 39 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 19 46 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 18 50 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. (stanoviště 1) LI 0202 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62955 17 51 km Chrastava,,Termální lázně LI 0202 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 14 55 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 13 59 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 60 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  7:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 1.7.2021 do 31.8.2021