DETAIL spoje: 500440 / 7

Základní informace:

Linka: 500440IDOS
Název: Liberec-Nový Bor-Kamenický Šenov-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 8 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 7) LI 0001  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 12 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 13 6 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001  9:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 15 9 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  9:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1365 17 12 km Bílý Kostel n.Nisou,,hl.sil. LI 0202  9:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1367 18 16 km Bílý Kostel n.Nisou,,Rozkoš LI 0202  9:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30753 19 19 km Rynoltice,Jítrava,hl.sil. LI 0307  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30749 22 22 km Rynoltice,,Jednota LI 0303  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19873 23 24 km Jablonné v Podj.,Lvová, LI 0301  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 24 26 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12485 25 27 km Jablonné v Podj.,,žel.st. LI 0301  9:44  9:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 26 30 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 27 33 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303  9:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17093 28 34 km Kunratice u Cvikova,,přejezd CL 2303  9:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 29 35 km Cvikov,Drnovec, CL 2301  9:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 30 36 km Cvikov,,vodojem CL 2301  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 31 36 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  9:59 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 32 37 km Cvikov,,sídliště CL 2301 10:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 33 38 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 10:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 34 40 km Svor,,otočka CL 2306 10:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 35 41 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 37 45 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001 10:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 38 46 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 6) CL 4001 10:14 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,