DETAIL spoje: 500441 / 106

Základní informace:

Linka: 500441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16576 24 0 km Krompach,, CL 2304 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 23 1 km Krompach,,truhlárna CL 2304 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 22 2 km Krompach,Juliovka, CL 2304 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 21 3 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6756 20 4 km Mařenice,Dolní Světlá, CL 2304 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 19 5 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 18 5 km Krompach,Juliovka, CL 2304 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 17 7 km Mařenice,,prodejna CL 2302 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 16 8 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 15 9 km Cvikov,Trávník, CL 2302 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 14 12 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 13 13 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 15:29 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 12 14 km Cvikov,,sídliště CL 2301 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 11 15 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 10 17 km Svor,,otočka CL 2306 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 9 17 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 4 24 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001 15:44 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede 24.12.2020, 2.4.2021, 1.5.2021, 8.5.2021, 28.10.2021