DETAIL spoje: 500441 / 107

Základní informace:

Linka: 500441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 0 km Nový Bor,,aut.nádr. CL 4001 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 6 1 km Nový Bor,,Liberecká CL 4001 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 8 6 km Svor,,otočka CL 2306 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 9 7 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 10 8 km Cvikov,,sídliště CL 2301 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 11 10 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 14:49 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 12 11 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 13 14 km Cvikov,Trávník, CL 2302 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 14 15 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 15 16 km Mařenice,,prodejna CL 2302 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 16 18 km Krompach,Juliovka, CL 2304 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 20 18 km Krompach,Juliovka, CL 2304 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 21 19 km Krompach,,truhlárna CL 2304 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16576 22 20 km Krompach,, CL 2304 15:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede 24.12.2019, 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020