DETAIL spoje: 500441 / 11

Základní informace:

Linka: 500441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4081 11 0 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 12 1 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 13 4 km Cvikov,Trávník, CL 2302 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 14 5 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 15 6 km Mařenice,,prodejna CL 2302 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 16 8 km Krompach,Juliovka, CL 2304 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 17 9 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6756 18 9 km Mařenice,Dolní Světlá, CL 2304 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 19 10 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 20 11 km Krompach,Juliovka, CL 2304 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 21 12 km Krompach,,truhlárna CL 2304 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16576 22 13 km Krompach,, CL 2304 17:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019