DETAIL spoje: 500441 / 11

Základní informace:

Linka: 500441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4081 13 0 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 14 1 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 15 4 km Cvikov,Trávník, CL 2302 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 16 5 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 17 6 km Mařenice,,prodejna CL 2302 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 18 8 km Krompach,Juliovka, CL 2304 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 19 9 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6756 20 9 km Mařenice,Dolní Světlá, CL 2304 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 21 10 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304 17:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 22 11 km Krompach,Juliovka, CL 2304 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 23 12 km Krompach,,truhlárna CL 2304 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16576 24 13 km Krompach,, CL 2304 18:04 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2020