DETAIL spoje: 500441 / 12

Základní informace:

Linka: 500441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16576 22 0 km Krompach,, CL 2304 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 21 1 km Krompach,,truhlárna CL 2304 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 20 2 km Krompach,Juliovka, CL 2304 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 19 3 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6756 18 4 km Mařenice,Dolní Světlá, CL 2304 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 17 5 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 16 5 km Krompach,Juliovka, CL 2304 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 15 7 km Mařenice,,prodejna CL 2302 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 14 8 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 13 9 km Cvikov,Trávník, CL 2302 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 12 12 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 11 13 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 14:58 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020