DETAIL spoje: 500441 / 13

Základní informace:

Linka: 500441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4081 11 0 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 12 1 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 13 4 km Cvikov,Trávník, CL 2302  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 14 5 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 15 6 km Mařenice,,prodejna CL 2302  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 16 8 km Krompach,Juliovka, CL 2304  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 17 9 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6756 18 9 km Mařenice,Dolní Světlá, CL 2304  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 19 10 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 20 11 km Krompach,Juliovka, CL 2304  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 21 12 km Krompach,,truhlárna CL 2304  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16576 22 13 km Krompach,, CL 2304  7:04 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020