DETAIL spoje: 500441 / 13

Základní informace:

Linka: 500441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4081 13 0 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 14 1 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 15 4 km Cvikov,Trávník, CL 2302  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 16 5 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 17 6 km Mařenice,,prodejna CL 2302  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 18 8 km Krompach,Juliovka, CL 2304  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 19 9 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6756 20 9 km Mařenice,Dolní Světlá, CL 2304  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 21 10 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 22 11 km Krompach,Juliovka, CL 2304  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 23 12 km Krompach,,truhlárna CL 2304  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16576 24 13 km Krompach,, CL 2304  7:04 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021