DETAIL spoje: 500441 / 14

Základní informace:

Linka: 500441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16576 24 0 km Krompach,, CL 2304 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 23 1 km Krompach,,truhlárna CL 2304 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 22 2 km Krompach,Juliovka, CL 2304 18:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 18 2 km Krompach,Juliovka, CL 2304 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 17 4 km Mařenice,,prodejna CL 2302 18:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 16 5 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302 18:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 15 6 km Cvikov,Trávník, CL 2302 18:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 14 9 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301 18:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 13 10 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 18:32 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2020