DETAIL spoje: 500441 / 14

Základní informace:

Linka: 500441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16576 22 0 km Krompach,, CL 2304 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 21 1 km Krompach,,truhlárna CL 2304 18:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 20 2 km Krompach,Juliovka, CL 2304 18:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 16 2 km Krompach,Juliovka, CL 2304 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 15 4 km Mařenice,,prodejna CL 2302 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 14 5 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 13 6 km Cvikov,Trávník, CL 2302 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 12 9 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301 18:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 11 10 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 18:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019