DETAIL spoje: 500441 / 15

Základní informace:

Linka: 500441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 4 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 11) CL 4001 19:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 10 7 km Svor,,otočka CL 2306 19:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 11 8 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 19:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 12 9 km Cvikov,,sídliště CL 2301 19:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 13 11 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 19:32 19:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 14 12 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301 19:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 15 15 km Cvikov,Trávník, CL 2302 19:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 16 16 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302 19:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 17 17 km Mařenice,,prodejna CL 2302 19:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 18 19 km Krompach,Juliovka, CL 2304 19:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 19 20 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304 19:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6756 20 21 km Mařenice,Dolní Světlá, CL 2304 19:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 21 22 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304 19:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 22 22 km Krompach,Juliovka, CL 2304 19:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 23 23 km Krompach,,truhlárna CL 2304 19:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16576 24 24 km Krompach,, CL 2304 19:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2020