DETAIL spoje: 500441 / 16

Základní informace:

Linka: 500441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16576 24 0 km Krompach,, CL 2304 20:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 23 1 km Krompach,,truhlárna CL 2304 20:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 22 2 km Krompach,Juliovka, CL 2304 20:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 18 2 km Krompach,Juliovka, CL 2304 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 17 4 km Mařenice,,prodejna CL 2302 20:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 16 5 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302 20:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 15 6 km Cvikov,Trávník, CL 2302 20:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 14 9 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301 20:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 13 10 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 20:16 20:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 12 11 km Cvikov,,sídliště CL 2301 20:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 11 12 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 20:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 9 13 km Svor,,hl.sil. CL 2306 20:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 4 19 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001 20:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2020