DETAIL spoje: 500441 / 23

Základní informace:

Linka: 500441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4081 13 0 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 14 1 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 15 4 km Cvikov,Trávník, CL 2302  8:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 16 5 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302  8:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 17 6 km Mařenice,,prodejna CL 2302  8:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 18 8 km Krompach,Juliovka, CL 2304  8:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 22 8 km Krompach,Juliovka, CL 2304 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 23 9 km Krompach,,truhlárna CL 2304  8:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16576 24 10 km Krompach,, CL 2304  8:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 1.7.2021 do 31.8.2021