DETAIL spoje: 500441 / 3

Základní informace:

Linka: 500441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 11) CL 4001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 6 1 km Nový Bor,,Liberecká CL 4001  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 8 6 km Svor,,otočka CL 2306  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 9 7 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 10 8 km Cvikov,,sídliště CL 2301  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 11 10 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  6:36  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 12 11 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 13 14 km Cvikov,Trávník, CL 2302  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 14 15 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 15 16 km Mařenice,,prodejna CL 2302  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 16 18 km Krompach,Juliovka, CL 2304  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 17 19 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6756 18 20 km Mařenice,Dolní Světlá, CL 2304  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 19 21 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 20 21 km Krompach,Juliovka, CL 2304  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 21 22 km Krompach,,truhlárna CL 2304  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16576 22 23 km Krompach,, CL 2304  7:04 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020