DETAIL spoje: 500441 / 5

Základní informace:

Linka: 500441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4081 11 0 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 12 1 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301 10:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 13 4 km Cvikov,Trávník, CL 2302 10:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 14 5 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302 10:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 15 6 km Mařenice,,prodejna CL 2302 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 16 8 km Krompach,Juliovka, CL 2304 10:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 20 8 km Krompach,Juliovka, CL 2304 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 21 9 km Krompach,,truhlárna CL 2304 10:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16576 22 10 km Krompach,, CL 2304 11:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,