DETAIL spoje: 500441 / 5

Základní informace:

Linka: 500441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4081 13 0 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 14 1 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301 10:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 15 4 km Cvikov,Trávník, CL 2302 10:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 16 5 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302 10:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 17 6 km Mařenice,,prodejna CL 2302 10:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 18 8 km Krompach,Juliovka, CL 2304 10:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 22 8 km Krompach,Juliovka, CL 2304 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 23 9 km Krompach,,truhlárna CL 2304 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16576 24 10 km Krompach,, CL 2304 10:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,