DETAIL spoje: 500441 / 6

Základní informace:

Linka: 500441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16576 22 0 km Krompach,, CL 2304  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 21 1 km Krompach,,truhlárna CL 2304  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 20 2 km Krompach,Juliovka, CL 2304  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 16 2 km Krompach,Juliovka, CL 2304 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 15 4 km Mařenice,,prodejna CL 2302  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 14 5 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 13 6 km Cvikov,Trávník, CL 2302  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 12 9 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 11 10 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  7:26  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 10 11 km Cvikov,,sídliště CL 2301  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 9 12 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 7 13 km Svor,,hl.sil. CL 2306  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 4 18 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24037 3 19 km Nový Bor,,ZŠ U Lesa CL 4001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 20 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001  7:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,