DETAIL spoje: 500441 / 7

Základní informace:

Linka: 500441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 0 km Nový Bor,,aut.nádr. CL 4001 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 6 1 km Nový Bor,,Liberecká CL 4001 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 8 6 km Svor,,otočka CL 2306 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 9 7 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 10 8 km Cvikov,,sídliště CL 2301 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 11 10 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 13:06 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 12 11 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 13 14 km Cvikov,Trávník, CL 2302 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 14 15 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 15 16 km Mařenice,,prodejna CL 2302 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 16 18 km Krompach,Juliovka, CL 2304 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 20 18 km Krompach,Juliovka, CL 2304 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 21 19 km Krompach,,truhlárna CL 2304 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16576 22 20 km Krompach,, CL 2304 13:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,