DETAIL spoje: 500441 / 8

Základní informace:

Linka: 500441IDOS
Název: Nový Bor-Cvikov-Krompach
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16576 22 0 km Krompach,, CL 2304 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16577 21 1 km Krompach,,truhlárna CL 2304 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 20 2 km Krompach,Juliovka, CL 2304 11:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 19 3 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304 11:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6756 18 4 km Mařenice,Dolní Světlá, CL 2304 11:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6757 17 5 km Mařenice,Dolní Světlá,střed CL 2304 11:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13610 16 5 km Krompach,Juliovka, CL 2304 11:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20534 15 7 km Mařenice,,prodejna CL 2302 11:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20538 14 8 km Mařenice,Mařeničky,ÚSP CL 2302 11:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36113 13 9 km Cvikov,Trávník, CL 2302 11:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4082 12 12 km Cvikov,,rest.Sever CL 2301 11:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 11 13 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 11:29 11:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4085 10 14 km Cvikov,,sídliště CL 2301 11:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4083 9 15 km Cvikov,,rozc.Rousínov CL 2301 11:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34461 8 17 km Svor,,otočka CL 2306 11:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34460 7 17 km Svor,,hl.sil. CL 2306 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 5 22 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 23 km Nový Bor,,aut.nádr. CL 4001 11:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,