DETAIL spoje: 500450 / 1

Základní informace:

Linka: 500450IDOS
Název: Nový Bor -Česká Lípa-Doksy-Mladá Boleslav
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 1 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 4001  4:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 2 1 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001  4:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 3 1 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001  4:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 4 3 km Chotovice,,hl.sil. CL 4007  4:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 5 4 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007  4:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 6 6 km Česká Lípa,,Lada CL 2001  4:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 7 8 km Česká Lípa,,Borská CL 2001  4:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 8 9 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001  4:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 9 9 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001  4:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 12 11 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  4:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 13 12 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B8) CL 2001  4:18  4:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 14 14 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001  4:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 15 16 km Sosnová,Ramš, CL 2014  4:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 16 18 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 2) CL 2014  4:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 17 22 km Jestřebí,,křiž. CL 2213  4:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 18 26 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 19 29 km Doksy,,žel.st. CL 2201  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 20 30 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 21 33 km Doksy,Obora, CL 2201  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 22 38 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 3) CL 2220  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52710 23 57 km Kosmonosy,,Lidl MB 3102  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21407 24 59 km Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA MB 3101  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 25 62 km Mladá Boleslav,,aut.st. (stanoviště 28) MB 3101  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21377 26 64 km Mladá Boleslav,,Česana MB 3101  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62798 27 67 km Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP MB 3101  5:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,