DETAIL spoje: 500450 / 11

Základní informace:

Linka: 500450IDOS
Název: Nový Bor -Česká Lípa-Doksy-Mladá Boleslav
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 12 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B8) CL 2001 12:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 13 2 km Sosnová,,hl.sil. CL 2001 12:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 14 3 km Sosnová,Ramš, CL 2014 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 15 5 km Zahrádky,,křiž. CL 2014 12:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 16 9 km Jestřebí,,křiž. CL 2213 12:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 17 13 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 12:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 18 16 km Doksy,,žel.st. CL 2201 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 19 17 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 12:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 20 20 km Doksy,Obora, CL 2201 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 21 25 km Bezděz,,rozc.1.5 CL 2220 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52710 22 44 km Kosmonosy,,Lidl MB 3102 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21407 23 46 km Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA MB 3101 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 24 49 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 28) MB 3101 13:26 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019