DETAIL spoje: 500450 / 12

Základní informace:

Linka: 500450IDOS
Název: Nový Bor -Česká Lípa-Doksy-Mladá Boleslav
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21373 24 0 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 28) MB 3101 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21407 23 3 km Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA MB 3101 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52710 22 5 km Kosmonosy,,Lidl MB 3102 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 21 24 km Bezděz,,rozc.1.5 CL 2220 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 20 29 km Doksy,Obora, CL 2201 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 19 32 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 17 36 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 16 40 km Jestřebí,,křiž. CL 2213 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 15 44 km Zahrádky,,křiž. CL 2014 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 14 46 km Sosnová,Ramš, CL 2014 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 13 47 km Sosnová,,hl.sil. CL 2001 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 12 50 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B8) CL 2001 15:16 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 10 51 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 1) CL 2001 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 7 53 km Česká Lípa,,Borská CL 2001 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 6 55 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 5 57 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 4 58 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 3 59 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 2 60 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 1 61 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001 15:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019