DETAIL spoje: 500450 / 12

Základní informace:

Linka: 500450IDOS
Název: Nový Bor -Česká Lípa-Doksy-Mladá Boleslav
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21373 24 0 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 28) MB 3101 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52710 22 2 km Kosmonosy,,Lidl MB 3102 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 21 21 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 4) CL 2220 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 20 26 km Doksy,Obora, CL 2201 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 19 29 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 17 33 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 16 37 km Jestřebí,,křiž. CL 2213 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 15 41 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 1) CL 2014 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 14 43 km Sosnová,Ramš, CL 2014 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 13 44 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 12 47 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B8) CL 2001 15:14 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 10 48 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 1) CL 2001 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 7 50 km Česká Lípa,,Borská CL 2001 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 6 52 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 5 54 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 4 55 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 3 56 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 2 57 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 1 58 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001 15:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020