DETAIL spoje: 500450 / 3

Základní informace:

Linka: 500450IDOS
Název: Nový Bor -Česká Lípa-Doksy-Mladá Boleslav
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 1 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 10) CL 4001 12:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 2 1 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 3 1 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001 12:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 4 3 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007 12:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 5 4 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007 12:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 6 6 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 12:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 7 8 km Česká Lípa,,Borská CL 2001 12:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 8 9 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 9 9 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001 12:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 11 11 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 12:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 13 14 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 1) CL 2001 12:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 14 16 km Sosnová,Ramš, CL 2014 12:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 15 18 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 2) CL 2014 12:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 16 22 km Jestřebí,,křiž. CL 2213 12:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 17 26 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 19 30 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 20 33 km Doksy,Obora, CL 2201 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 21 38 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 3) CL 2220 12:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52710 22 57 km Kosmonosy,,Lidl MB 3102 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21407 23 59 km Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA MB 3101 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 24 62 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 28) MB 3101 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21377 25 64 km Mladá Boleslav,,Česana MB 3101 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62798 26 67 km Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP MB 3101 13:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020