DETAIL spoje: 500450 / 4

Základní informace:

Linka: 500450IDOS
Název: Nový Bor -Česká Lípa-Doksy-Mladá Boleslav
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 62798 28 0 km Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP MB 3101 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 26 6 km Mladá Boleslav,,aut.st. (stanoviště 28) MB 3101 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21407 25 9 km Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA MB 3101 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15437 24 11 km Kosmonosy,,Transcentrum MB 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 22 32 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 4) CL 2220 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 21 37 km Doksy,Obora, CL 2201 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 20 40 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 18 44 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 17 48 km Jestřebí,,křiž. CL 2213 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 16 52 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 1) CL 2014 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 15 54 km Sosnová,Ramš, CL 2014 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 14 55 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 13 58 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B8) CL 2001 15:21 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 11 59 km Česká Lípa,,Sokolská (stanoviště 1) CL 2001 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 9 60 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 8 60 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 7 61 km Česká Lípa,,Borská CL 2001 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 6 63 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 5 65 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 4 66 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 3 67 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 2 68 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 15:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 1 69 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 4001 15:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,