DETAIL spoje: 500450 / 4

Základní informace:

Linka: 500450IDOS
Název: Nový Bor -Česká Lípa-Doksy-Mladá Boleslav
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 62798 26 0 km Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP MB 3101 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 24 6 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 28) MB 3101 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21407 23 9 km Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA MB 3101 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52710 22 11 km Kosmonosy,,Lidl MB 3102 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 21 30 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 4) CL 2220 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 20 35 km Doksy,Obora, CL 2201 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 19 38 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 17 42 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 16 46 km Jestřebí,,křiž. CL 2213 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 15 50 km Zahrádky,,křiž. (stanoviště 1) CL 2014 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 14 52 km Sosnová,Ramš, CL 2014 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 13 53 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 12 56 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B8) CL 2001 15:21 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 10 57 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 1) CL 2001 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 9 58 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 8 58 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 7 59 km Česká Lípa,,Borská CL 2001 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 6 61 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 5 63 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 4 64 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 3 65 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 2 66 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 15:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 1 67 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 4001 15:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,