DETAIL spoje: 500450 / 6

Základní informace:

Linka: 500450IDOS
Název: Nový Bor -Česká Lípa-Doksy-Mladá Boleslav
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 62798 26 0 km Mladá Boleslav,Bezděčín,CTP MB 3101 22:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 24 6 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 28) MB 3101 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21407 23 9 km Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA MB 3101 22:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52710 22 11 km Kosmonosy,,Lidl MB 3102 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 21 30 km Bezděz,,rozc.1.5 CL 2220 22:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 20 35 km Doksy,Obora, CL 2201 22:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 19 38 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 23:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 18 39 km Doksy,,žel.st. CL 2201 23:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 17 41 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 23:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13112 16 45 km Jestřebí,,křiž. CL 2213 23:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41282 15 49 km Zahrádky,,křiž. CL 2014 23:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 14 51 km Sosnová,Ramš, CL 2014 23:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 13 52 km Sosnová,,hl.sil. CL 2001 23:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 12 55 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště B8) CL 2001 23:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 10 56 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 1) CL 2001 23:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 9 57 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001 23:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51448 8 57 km Česká Lípa,,Sluneční CL 2001 23:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 7 58 km Česká Lípa,,Borská CL 2001 23:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 6 60 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 23:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 5 62 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007 23:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 4 63 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007 23:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 3 64 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001 23:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 2 65 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 23:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 1 66 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001 23:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018