DETAIL spoje: 500452 / 71

Základní informace:

Linka: 500452IDOS
Název: Česká Lípa-Sloup v Čechách-Nový Bor
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A1) CL 2001 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 3 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 1) CL 2001 18:13 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 5 3 km Česká Lípa,,Borská CL 2001 18:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 6 4 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 7 5 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001 18:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 8 7 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007 18:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 9 9 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007 18:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 10 10 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků CL 4007 18:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 11 11 km Sloup v Čechách,, CL 4004 18:30 18:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12634 12 12 km Nový Bor,Janov,Zátiší CL 4001 18:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24053 13 14 km Nový Bor,,Sloupská CL 4001 18:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 14 14 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 15 15 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001 18:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018