DETAIL spoje: 500452 / 8

Základní informace:

Linka: 500452IDOS
Název: Česká Lípa-Sloup v Čechách-Nový Bor
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 15 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 14 1 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24053 13 1 km Nový Bor,,Sloupská CL 4001  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12634 12 3 km Nový Bor,Janov,Zátiší CL 4001  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 11 4 km Sloup v Čechách,, CL 4004  5:55  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 10 5 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků CL 4007  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 9 6 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 8 8 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 7 9 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 6 10 km Česká Lípa,,Lada CL 2001  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 5 12 km Česká Lípa,,Borská CL 2001  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 14 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 14 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A1) CL 2001  6:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018