DETAIL spoje: 500452 / 88

Základní informace:

Linka: 500452IDOS
Název: Česká Lípa-Sloup v Čechách-Nový Bor
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24038 16 0 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 22:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 15 1 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001 22:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 14 2 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24053 13 2 km Nový Bor,,Sloupská CL 4001 22:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12634 12 4 km Nový Bor,Janov,Zátiší CL 4001 22:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 11 5 km Sloup v Čechách,, CL 4004 22:29 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 10 6 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků CL 4007 22:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 9 7 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007 22:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 8 9 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007 22:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4226 7 10 km Česká Lípa,Častolovice,rozc. CL 2001 22:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4766 6 11 km Česká Lípa,,Lada CL 2001 22:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 5 13 km Česká Lípa,,Borská CL 2001 22:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 15 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 22:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 15 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A1) CL 2001 22:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018